Zeyno Eracar Hayatı Kimdir

reklam

Zeyno Eracar Hayatı Kimdir

Zeyno Eracar Hayatı Kimdir

Zeyno Eracar Biyografisi

Zeyno Eracar ın seslendirdiği sinema filmleri şunlardır: Rimolar ve Zimolar, Yine mi sen, Sevgililer Günü, St. Trinian, Reno 911, Persepolis, Destansı Bir Film, Dame Chocolate, Bana söz ver, Şeytan Marka Giyer, X Men, John Tucker Ölmeli, Tsotsi, Transamerika, Junebug, Bir geyşanın anıları, Bridget Jones mantığın sınırı aşka davet Charlie’nin Melekleri scooby-doo Hz Muhammed son peygamber Benimle evlenirmisin Bridget Jones: Mantığın Sınırı, Aşka Davet, Charlienin Melekleri, Scoby Doo,Hz. Muhammed: Son Peygamber, Bridget Jones’un Günlüğü, İzleyici, El Dorado yolu, Kemik koleksiyoncusu, Rastlantının böylesi, Gizli Dosyalar, Yüz yüze, İlk korku, Kobra Takibi ve Gece yarısı avı.
5 Aralık 1970 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Zeyno Eracar ilk olarak Öyle bir zaman geçerki dizisinde Neriman rolüyle tanınmıştır. Zeyno Eracar 44 yaşındadır.
Yay burcu olan oyuncu; oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Çiçek Taksi. Kaygısızlar. iki aile gibi dizilerde aldığı rollerle de tanınan Zeyno Eracar Kanal D’de yayınlanan Bana Artık Hicran De adlı dizide de rol almıştır.

Zeyno Eracar Hakkında

Boyu: 1.61
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuva
Doğum Tarihi: 5 Aralık 1970
Nereli: İstanbul
Burcu: Yay
Kilosu: 68

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

205

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?