Zeynep Korkmaz Hayatı Kimdir

reklam

Zeynep Korkmaz Hayatı Kimdir

Zeynep Korkmaz Hayatı Kimdir

Zeynep Korkmaz Biiyografisi

Sadece 24 yaşında olan genç oyuncu güzelliği ile dikkatleri üzerine toplarken aynı zamanda da magazin basını tarafından merakla takip edilmektedir. Özel hayatındaki gizem ile dikkatleri çeken oyuncu ve Türkiye güzeli yer aldığı projeleri dikkatle seçerken başarılı oyunculuğu ile de göz doldurmaktadır.
Dans etmeyi, düzenli koşu yapmayı, yüzmeyi ve özellikle puzzle yapmayı sevdiğini her fırsatta belirten genç ve güzel oyuncu magazin basınından da büyük ilgi görmektedir. Yardımsever olduğu söyleyen Zeynep Korkmaz aynı zamanda Akrep burcunun bütün özelliklerini de taşımaktadır. Sürekli olan basın tarafından takip edilen ve her yeni projesinde büyük bir ilgi uyandıran güzel yetenek cana yakın ve sıcakkanlı tavırları ile de beğeni toplamaktadır. L’Oreal Paris tarafından beğenilen ünlü güzelimiz özellikle saçları ile tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır.
2011 Miss Turkey finalistleri içinde yer alan Zeynep Korkmaz İstanbul doğumludur. Şehrin Melekleri ve Gülleri Savaşı dizileri ile dikkatleri üzerinde toplayan oyuncu uzun boyu ve güzel fiziği ile başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.
Canlandırdığı karakterlere hayatından bir şeyler katan Zeynep Korkmaz çemberde verdiği pozlar ile magazin basınının özellikle ilgisini çekmiştir.
Zeynep Korkmaz Hakkında

Boyu: 1.75
Göz Rengi:Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Lise mezunudur
Doğum Tarihi: 29 Ekim 1992
Nereli: İstanbul
Burcu: Akrep
Kilosu: 50

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

174

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?