Yunus Günçe Hayatı Kimdir

reklam

Yunus Günçe Hayatı Kimdir

Yunus Günçe Hayatı Kimdir

Yunus Günçe Biyografisi

Birçok reklam filminde seslendirme yapan Gökçe; birçok markanın basılı ve TV çalışmalarında da oyunculuk üstlenmiştir.
Oynadığı sinema filmleri arasında; Oğuzhan Tercan’ın yönetmenliğini yaptığı ‘’Hırsız Var’’ ve Mustafa Altıoklar’ın yönetmen olduğu ‘’O Şimdi Asker’’ yer almaktadır.
Yunus Günçe; birçok televizyon programında da kariyer hayatını sürdürürken her türlü aktivitelerden de geri kalmadığını göstermektedir.
CNN Türk de 2011 yılında yayınlanan ‘’Beni İkna Et’’ üniversiteler arası yapılan münazara içerikli bir programda sunuculuk ve modaratörlük yapmıştır. TRT spor kanalında yer alan ‘’Sporaktif’’ programının da sunuculuğunu üstlenmektedir.
13 Nisan 1976 yılında Almanya’da doğan Yunus Günçe, aslen Trabzon Akçaabatlı olup; tiyatro, dizi oyunculuğu, sinema, DJ ve komedyen olarak birçok alanda adını duyuran bir kişidir.
İlk olarak Number One radyoda DJ olarak görev alan Günçe; daha sonra Radio Hot’a geçerek DJ’lik hayatını sürdürmüştür. Hot TV de yer alan Dejavu programının sunuculuğunu yapan Yunus Günçe; sonra Best TV de aynı programı sürdürmüştür.
‘’Koçum Benim’’ dizisinde Gökhan (Çekirge) karakteri ile de TRT1 de gösterim boyunca izleyicilere oyunculuğunu da sergilemiştir.

Yunus Günçe Hakkında

Kilosu: 68
Boyu: 1.82
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
Adı Soyadı: Yunus Günçe
Doğum Tarihi: 13 Nisan 1976
Nereli:Trabzon
Burcu: Koç

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

165

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?