Yılmaz Morgül Hayatı Kimdir

reklam

Yılmaz Morgül Hayatı Kimdir

Yılmaz Morgül Hayatı Kimdir

Yılmaz Morgül Biyografisi

Yarışmayı kazanıp kazanmamasından çok sözleri ve kırmızı bandajını takıp takmayacağı konusunda merakla beklenen Yılmaz Morgül, yarışma boyunca ne gibi bir performans sergileyecek? Merak konusu olarak izleyicileri şimdiden telaş sardı. İlginç gelişmelere tanık olunması beklenen yarışma her sene olduğu gibi sene ekranlarda kilit yaşatacak.
Zeki Müren’in ‘’Bahçevan’’ şarkısını seslendiren Yılmaz Morgül bu şarkıdaki yorumuyla oldukça popüler olmuş bir şarkıcı olarak zihinlere kazılmıştır. Yılmaz Morgül Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu TV8 de yer alan Survivor 2016 yarışmasına seçilen ünlüler arasında da yerini aldı. Kırmızı bir bant takan şarkıcı; dünyayı değiştirme sözüyle iddialı olduğunu dile getiriyor. Ancak yarışma sonuna kadar bu iddiasını sürdürebilecek mi yarışma boyunca tanık olarak göreceğiz.
14 Ocak 1964 yılında Beykoz’da doğan Yılmaz Morgül’ün yıllar Türk Sanat Müziği ve Fantezi müzik dalında şarkılar söylemiş bir şarkıcıdır. Duygusal bir yapıya sahip olan Yılmaz Morgül; Feriha Tunceli’den müzik dersleri almış ve ayrıca Bakırköy, Kalamış ve Kadıköy Musiki Cemiyetlerinden de ders alarak kendini yetiştirmiştir.

Yılmaz Morgül Hakkında

Boyu: 1.81
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Üsküdar, Kadıköy Musiki Cemiyeti
Adı Soyadı: Yılmaz Morgül
Doğum Tarihi: 14 Ocak 1964
Nereli: Rize
Burcu: Oğlak
Kilosu: 70

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

169

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?