Ümit Erdim Kimdir

reklam

Ümit Erdim Kimdir

Ümit Erdim Kimdir

Ümit Erdim Biyografisi

Ümit Erdim, bir süre manken Asuman Krause ile birlikte olmuştur.

2012 yılında Star TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programında yarışmacı olarak görev aldı. Yarışma sonucunda birinci olup, Altı Nokta Körler derneğine toplam 100.000 TL ve yarışma içinde 20.000 TL toplam 120.000 TL bağış yapmıştır.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun yaptığı “Benzemez Kimse Sana” programında Seyfi Dursunoğlu ve Nükhet Duru ile birlikte jüri üyeliği yapmaya başlamıştır.

15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli‘nde Çınarlı`da işçi bir baba ve öğretmen bir annenin üç erkek çocuğunun üçüncüsü olarak doğdu. İlkokul ve ortaokulu İzmit’de Yahya Kaptan mahallesinde okudu. Liseyi İzmit Atılım Anadolu Lisesi’nde bitirdi.

Sonra İzmit Şehir Tiyatrosu’nun tiyatro okuluna girdi. ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nda repertuar oyununda oynadı.

1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Bühir Tiyatrolarında oynadı. Bir arkadaşı vasıtasıyla İstanbul‘da bir ajansa kaydoldu ve 2-3 ay sonra Gani Müjde‘yle görüşmeye gitti ve “Hayat Bilgisi” dizisindeki rolü aldı. Unutamadığı ilk sahnesi Perran Kutman‘laydı. O arada 2003’te konservatuarı kazandı ama fazla devam edemedi.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma proğramı sundu. Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike adında bir köpeği vardır. İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde 2 yıl bir lokanta işletmiştir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

146

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?