Tutuklum Sohbet
SPONSOR


Taziye Mesajları


Taziye Mesajları

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekânımızı Cennetle Müjdelesin Başımız Sağ olsun

Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz

HAYATIMIZI İDAME ETTİRMEKTE OLDUĞUMUZ FANİ DÜNYADA KÖTÜ GÜNÜNÜZDE YANINIZDA OLDUĞUMUZU UNUTMAYINIZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

BİR GÜN GELİR BİTER BU CANDA BİR GÜN GELİR GÜLEN GÖZLERİMİZ AĞLAR BİR ANDA, HERZAMAN DUA EDELİM KALBİMİZİ TEMİZLEYELİM ÖLÜMÜ HAYATIMIZDA HİSSEDELİM BAŞINIZ SAĞOLSUN.

CENNETİN GÜZELLİKLERİ RUHUMUZA İŞLESİN, ALLAH KORKUSUNU KALBİMİZDEN SİLMEYELİM İMANI HAYAT FELSESİ OLARAK BİLELİM, ÖLDÜĞÜMÜZDE YERİMİZİ YAPTIKLARIMIZLA GÖRELİM BAŞINIZ SAĞOLSUN.

Bir Gün gelir biter. Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, her zaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim. Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağ olsun.

Hayata Elveda Deyip ölüme Merhaba Diyen Ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekânı cennet Olsun hepimizin Başı Sağ olsun

Acıyı kederi bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce ALLAH’IM Merhuma, Acınızı Paylaşıyoruz Gözyaşlarımızla Başınız Sağ olsun

Uzak Değil ölüm yakın Bütün Kullara Güzel ölüm Nasip Etsin ALLAH bütün insanlara, Mekanımız Cennet Olsun Kabrimiz iman dolsun ALLAH’ın Huzurunda Günahlarımız Af Olsun Başımız Sağ olsun

Ölüm her insana gelecek Ummadığı Bir Anda, imanımızı Kuvvetli Tutalım Edelim ALLAH a dua, Yaşanmış Güzel Günlerin hatırına ölümü unutmayalım. Acıyı da paylaşalım Bir Arada Başınız Sağ olsun

ALLAH’IM MEKANINI CENNET EYLESİN DUALARIMIZI KABUL ETSİN, ACINIZI SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ ALLAH GÜÇ VERSİN AİLESİNE VE YAKINLARINA.

TOPRAKTAN GELDİK TOPRAĞA GİDECEĞİZ, YAŞADIĞIMIZ HAYATIN HESABINI TOPRAKDA VERECEĞİZ, ACINIZI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ, DUALARIMIZI KALPTEN EDİYORUZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.

GÜZEL GÜNDE NASIL YANINIZDAYSAK KÖTÜ GÜNÜNÜZDEDE HERZAMAN YANINIZDAYIZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.

SEVAPLARI GÜNAHLARINDAN ÇOK OLSUN MEKANI CENNET OLSUN BAŞINIZ SAĞOLSUN.

İNSAN DOĞAR BÜYÜR YAŞAR VE ÖLÜR, ÖNEMLİ OLAN YAŞADIĞI SÜRE İÇİNDEKİ GÖREVLERİ DUALARIMIZ MUHTEREMLE OLSUN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

ÜZÜNTÜYLE GEÇMEZ İÇİMİZDEKİ YARA DUALARLA RABBİMİZE DUA EDELİM MEKANI CENNET EYLİYELİM, BAŞINIZ SAĞOLSUN ACIMIZ BİR OLSUN.

Güzel Günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, Başınız Sağ olsun

Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekânı cennet olsun başınız Sağ olsun.

Başınız sağ olsun. Dualarımız Allahtan merhum/merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.

Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekânı cennet Olsun Başımız Sağ olsun.

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprak da Vereceğiz, Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz, Dualarımızı Kalpten Ediyoruz, başınız Sağ olsun.

HAYATIN ACI GERÇEKLERİ GELİR BİR GÜN VURUR UMMADIĞIMIZ BİR ANDA, ACINIZI İÇTEN PAYLAŞIYORUZ RUHUNA DUA EDİYORUZ BAŞINIZ SAĞOLSUN.

YALAN HAYATTA NE YAPTIYSAK KENDİMİZE AHİRET SORULARINI HAZIRLAYALIM FANİ YERİMİZDE, ÖLÜMÜŞLERİNİZİN RUHLARINA DUALARIMIZI, ÇEKTİĞİNİZ ACIYI PAYLAŞARAK YAŞIYORUZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.
Kategori
: Güzel Sözler
Yazar
: admin
Etiketler
: ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR