Okan Yiğit Hayatı Kimdir

reklam

Okan Yiğit Hayatı Kimdir

Okan Yiğit Hayatı Kimdir

Okan Yiğit Biyografisi

Fragmanı yayınlandığında bile ses getiren Fenomen yarışma programı yine TV8 ekranlarında izleyiciyi kilitleyecek. Gündüz 15.45 kuşağında yer alacak olan yarışma programı Fenomen içerisinde yer alan ve erkek yarışmacılar arasında bulunan Okan Yiğit kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapar? Gibi soruların cevabını Okan Yiğit’in biyografisini bulabilirsiniz.
Okan Yiğit Kısaca Hayatı
18 Nisan’da başlayan yarışma programı Fenomen’de 12 adet yarışmacı bulunuyor altı kız altı erkekten oluşan yarışmacılar birbirleriyle 12 saat boyunca aynı evde kalacaklar. Taktiklerini ve zekâlarını konuşturacakları belirtilen yarışmacıların daha sonra evlerine gidecekleri bir hafta sonu da tatil yapacakları belirtiliyor. Haftada bir gün Cuma günleri SMS oylarıyla bir yarışmacı koruma altına alınacak ve her hafta bir yarışmacının eleneceği yarışma programında oldukça heyecanlı anlar yaşanacak gibi gözüküyor.
21 yaşında olan Okan Yiğit 1.85 boyunda 71 kilo ağırlığındadır. Antalya Devlet Tiyatrosu oyunculuk eğitimden deneyimli olan yarışmacı dizi ve reklam filmlerinde rol almıştır. Sosyal medya hesabından birçok kişi tarafından takip edilen Okan Yiğit; Çılgın Dershane 3 ve 4 Mazlum Kuzey ve Aşk Yeniden gibi dizi filmlerde rol almıştır.

Okan Yiğit Hakkında

Kilosu: 71
Boyu: 1.85
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Açık öğretim Fakültesi öğrencisi
Adı Soyadı: Okan Yiğit
Doğum Tarihi: 1996
Nereli: Antalya
Burcu: Bilinmiyor

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

229

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?