MutluSohbet Odaları

MutluSohbet Odaları
reklam

MutluSohbet Odaları

MutluSohbet Odaları

MutluSohbet Odaları

İnsanlarla kaynaşarak sağlam dostluklar hatta ve hatta geleceğinizi kurabileceğiniz bir eş adayı bile bulabileceksiniz.
Acır gözlerle bakmayın, korkmayın bizden, çocuklarınızın bizlerle arkadaşlık kurmasını engellemeyin, bizleri de kucaklayın, biz kötü değiliz. Sadece sevgi ve mutluluk özlemi içindeyiz. Ancak böyle davranırsanız, içimizdeki bu eziklik duygusunu unutabiliriz belki.
Sadece genel sohbetler yaşayacağınız gibi, belki de aradığınız duygusal bir partneri de bulacak olmanın ne denli olası olduğunu bizzat göreceksiniz.
Her ilden, her yöreden,her dilden, her mezhepten insanların biraraya gelerek kaynaşabildiği bir yerdir sohbet odaları.
Chat Sohbet yillardir her zaman internette kendinden en iyi sekilde bahsettirmistir.
Türkiye’de son yıllarda telefonlar aracılığı ile tartışılmaz en çok tercih edilen mobil sesli sohbet ile istediğiniz gibi sonuçlara uzanmak da zor olmayacaktır.
Sizlerinde bildiği üzere seviyeli sohbet kelimesinde birçok sohbet sitesi bulunmaktadır ve bunlardan birçoğu karışık şekilde işleten sohbet siteleridir.
Cogu merakli internet kullanicilarinin yillarca sohbet icin kullandigi dostluk ve ask baglanirinin saglamlastirdigi sohbet sitemiz, o gunden bugune gelerek ne kadar kaliteli ve seviyeli sohbet sitesi oldugunu tum kullanicilarina gostermistir.
Sohbet bedava goruntulu nerede bulunur? Sohbetlerin bircogu, mobil uygulamalarda kismen paralidir. Ancak belli bir limitte bedava sohbete imkan taninir.
Bizler acılarımızı içimizde yaşarız. Ancak bir gün buradan ayrılacağız. İşte bu korkutuyor.
Çok yalnız ve mutsuz bırakıldık ama şundan emin olabilir siniz, biz sizlerden, hepinizden çok daha güçlüyüz. Hayata karşı kendi başımıza mücadele ediyoruz. Biz birlikte çok güçlüyüz işte. Sevgimiz çok büyük, biz küçük kardeşlerimizin elinden tutarız hep, onlar bizim çektiğimiz acıları çekmesinler diye. Onlara ablalık, abilik yaparız. Biz burada büyük ve güçlü bir aileyiz.
Bizim tek dileğimiz mutlu olmak, bir gün öğretmenlerimizden başka, bizi de sevenlerin olabileceğini hayal etmekten kurtulmak.
Mutluluk bir seçimdir ve bu seçim size hayallerinizin ötesinde bir yaşamı getirir.”

Ancak yetiştirilme tarzımız ve yetiştiğimiz çevreye paralel kendimizi sevmek için bir çok şart koyduk ve asıl amacımızın kendimizi sevmek ve kabul etmek olduğunu unuttuk ve bu şartları gerçekleştirmeye koyulduk. Yani bir yanılsamanın içindeyiz. Üstelik kendimizi sevmediğimiz ve kabul etmediğimiz zamanlarda kaygılı oluruz ve gerçek potansiyelimizi sergilemek çok daha zor hale gelir.
Hayatınızın kontrolünü elinize alın, kendinize engel olmayı bırakın ve siz mutlu oldukça bütün isteklerinizin nasıl gerçekleştiğini deneyimleyin.
Eğer “mutlu olmayı” seçer ve aşağıdaki maddeleri uygularsanız, değişen enerjinize ve hayatın nasıl “size karşı” değil, “sizinle beraber” aktığına şahit olacaksınız
Her şey öncelikle “mutlu olmayı seçmekle” ve birinci önceliğiniz haline getirmekle başlar. Buradaki seçim kelimesine dikkat! “İstiyorum” değil, “Seçiyorum”.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Tunceli Sohbet

Tunceli Sohbet

Tunceli sohbet için, coğrafi özellikleri kadar güzel bir sayfayı Tuncelili ...

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Chat siteleri kanalımızda bulunan aklı yerinde hanımcık kızlarla evlilik ...

Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

İnternet platformunda bulunan sohbet siteleri sayesinde günün her anında bu ...

YORUMLARYorumlar (2 Yorum)

  • Mutlu Sohbet Odaları nda Sohbet Etmek gerçekten adı gibi insana mutluluk veriyor.Özellikle Oyun Kanallarında Oyun oynarken sohbet etmek mutluluğun en güzeli.Eğer Kendi Kendinize Mutlu olmak istiyorsanız Sizede Mutlu Sohbet Odaları nı Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

  • mutluluk arayanlar mutlu sohbet gelebilir ve bende onlardan biriyim mutlu sohbet odalari yazip tutuklum sitesi ile karşilaştim ve girdim ve cok mutlu oldum

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?