Muhammet Kayku Hayatı Kimdir

reklam

Muhammet Kayku Hayatı Kimdir

Muhammet Kayku Hayatı Kimdir

Muhammet Kayku Biyografisi

12 saat evde kalacak olan yarışmacılar daha sonra evlerine gidecek ve hafta sonları da tatil olacak. Cuma günleri haftada bir gün eleme yapılacak olan yarışmada SMS oylamasıyla bir yarışmacı koruma altına alınacak. Altı erkek altı kızın kıyasıya yarışacağı bu yarışma programı çok farklı bir konseptte yer almasıyla Fenomen olmaya çalışacak yarışmacı ortaya çıkaracak bu yarışma sayesinde oldukça tanınacak olan yarışmacılardan bir tanesi fenomen olarak yarışma birincisi olacak.
TV8 ekranlarında yeni başlayan Fenomen yarışma programı gündüz kuşağında saat 15.45 de yayınlanıyor; yarışmanın konsepti olarak altı kız altı erkek yarışmacının 12 saat boyunca evde birbirleriyle zaman geçirmeleri tanışmaları ve ilişki içerisinde olmaları konsept gereği olması gereken! Ancak evlilikte sonuçlanacak bir yarışma programı olmayan bu yarışmada yeni aşklar doğacak gibi gözüküyor; yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yapıyor.
Erkek yarışmacılar arasında yer alan Muhammet Kayku kimdir, yaşı kaçtır, doğum tarihi nedir, hangi dizilerde oynamıştır gibi soruların cevabını merak ediyorsanız Muhammed Kayku biyografisi içerisinde bulabilirsiniz.

Muhammet Kayku Hakkında

Kilosu: 68
Boyu: 1.78
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Açık Kahverengi
Eğitim Durumu: Lise mezunu
Adı Soyadı: Muhammet Kayku
Doğum Tarihi: 1991
Nereli: İstanbul
Burcu: Bilinmiyor

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

228

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?