Tutuklum Sohbet
SPONSOR


Güvenli Sohbet Odaları


Sorumlu yetişkinler, gençlerin online iletişiminden sorumlu ve küçüklerin bozulma, kötüye bir yol girişim izin ve zihinsel acı zayıflatıcı karşı uyanık bir mücadele ortaya koyabilmesi gerekir.

Bazı bilgisayar programları otomatik olarak güvenli olmayan siteleri tespit ve anahtar kelimeler ve ifadeler, sakıncalı yetişkin sitelerine erişimi engeller dayalı.

Sadece arama motorları saygın sitelerinde anahtar kelime zengin içerik hedefi de içerik, meta etiketleri ve şifreli metne göre Pornografik ve yetişkin siteleri bulmak için etkin.

Altı yaşındaki çocuklar sadece normal bir çocukluk onları soymak değil, aynı zamanda uyuşturucu, yasadışı seks ve uyuşturucu içeren bir yaşam tarzına doğru yol olan olgun durumlarla başa çıkmak için donanımlı değil, zihinsel ve duygusal olarak.

Bazı gençler sadece terapi ve danışmanlık yıllar sonra hiç siber suç kurbanı olmaktan kurtarmak.

Kimin yalan söylediğini anlayamayız, tamamen şansınıza kalmış bişey. Hayatın size ne yaşatacağıyla alakalı bi durum. Karşınızdaki size öyle bir ustaca yalan söyler ki evli olduğunu bile yıllar sonra anlama fırsatınız olur.

Sohbet ve chat sitelerinde dikkatlı olmak lazım aslında. Keyifli zaman da geçirebilirsiniz, hayatınızı kabusa da çevirebilirsiniz. Tamamen kendi elinizde olan bir durum.

Aslında bu tarz siteleri bilip ona göre davranmak lazım. Her insanın başına gelebilecek çoğu şey böyle sohbet ve chat sitelerinden de gelebilir. Bağımlısı olabilir yada hayatınız ordan ibaretmiş gibi yaşayabilirsiniz. Yaşamını bu sitelere odaklayanlar bile vardır mutlaka.

Sohbet etmek yada keyifli zaman geçirmek istiyorsanız eğer kolay kolay güvenmeyeceksiniz, bazı şeyleri sorgulayacaksınız.

Sadece Türkiye değil Dünyanında bir çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan Chat ve Sohbet Odaları milyonlarca insanı bir arada toplayarak onların birbirleri ile iletişim kurmalarına vesile olmuştur.

Günümüzde hala yaygın olarak kullanılan böyle siteler insanların yalnız olduklarını hissediği her an girip yüzlerce kişi ile anlık konuşmaya başlayarak kendilerini mutlu etmeye çalıştıklarını görmüştürüz.
Kategori
: Sohbet Chat
Yazar
: admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR