Tutuklum Sohbet
SPONSOR


Cumhuriyet Bayramı Mesajları


Devlet millet, millet devlettir. Cumhuriyet Bayramınızın 94. yılı tüm milletize Kutlu olsun.
Büyük Türk Milletinin şanlı tarihindeki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz. Cumhuriyet Bayramınız şanlı milletimize kutlu olsun.
Atatürk’ün ifadesi ile “ En Büyük Bayram” bugündür. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.
Türk gençliği olarak Türkiye Cumhuriyeti’ni dünyanın en gelişmiş ve uygar ülkeleri düzeyine çıkaracağız. Cumhuriyet Bayramının 94. yıldönümünü saygıyla kutluyoruz.
Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygı ve sevgiyleile anıyor, tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.
Mustafa Kemal Paşa, Çankaya Köşkü’nde arkadaşlarına “Yarın cumhuriyeti ilân edeceğiz.” diyeli tam 94 yıl oldu. Atatürkü ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimiz kutlu olsun.
Bugün 94. yıl dönümü Cumhuriyetimizin Coşkuyla kutlayalım en büyük bayramımızı el ele…
Mustafa Kemal Atatürk 1923 yılında Çankaya Köşkü’nde Türkiye’nin resmi yönetim şeklinin Cumhuriyet olduğunu TBMM’ndeki arkadaşlarına ilan etmiştir. Cumhuriyetimizin 94. yılı kutlu olsun.
Cumhuriyet, düşüncesi hür, anlayışı hür, vicdanı hür nesiller ister. Cumhuriyetimizin 94. yılı milletimize kutlu olsun.
Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz. Cumhuriyetimizin 94. yılı kutlu olsun.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla inşaa ettikleri Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, kabiliyetli, vicdanlı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi milletimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet; Bir devrimin, bir mucizenin yıldönümüdür. Cumhuriyet Bayramımızın 94. yıl dönümü Kutlu Olsun…
Cumhuriyet yönetimi, köklü değişim sürecinin temeline laiklik ilkesini yerleştirmiştir. Laiklik; Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniliklere açık, aklı ve bilimi ön plana çıkaran en temel ilkesidir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…
Kategori
: Güzel Sözler
Yazar
: admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR