Cher Lloyd Kimdir

reklam

Cher Lloyd Kimdir

Cher Lloyd Kimdir

Ardından yine 2011 yılında çıkardığı “With Ur Love” isimli single’ı ise başarısını pekiştirmesine yardımcı oldu. Bu single İngiltere listesinde 4 sıraya kadar yükseldi. Cher Lloyd, iki single ardından ise ilk stüdyo albümü olan Stick & Stones‘u Sony Music’e bağlı olan Syco Music etiketi üzerinden çıkarttı. Albümden sonra da Want U Back adlı singlesini yaptı.
Avrupa’da başarılı sonuçları almasından sonra ise sıra artık Amerika‘ya geldi. Want U Back Us Amerika’da 1.0nı aştı ve böylece platin plak almaya hak kazandı.
İkinci albüm olan Sorry I’m Late albümü ise 23 Mayıs 2014‘te bu sefer Epic Records bünyesinde çıktı. Albüm 11 şarkıdan oluşmaktadır. Bu albümden 5 şarkıda Cher’in de büyük bir katkısı vardır. Albümün ilk single’ı I Wish (feat. T.I) 2 Eylül 2013’te yani albüm çıkmadan yaklaşık 7 ay önce yayınlamıştır.
28 Temmuz 1993 tarihinde Malvern, İngiltere‘de Darren ve Diane çiftinin kızı olarak doğmuştur. Kendinden küçük Sophie, Josh ve Rosie adlarında 3 kardeşi vardır. Dyson Perrins Spor Kolejinde okudu.
Cher Lloyd, 20dayken X Factor UK isimli ünlü şarkı yarışmasının 7. sezonunda yarıştı. Burada sergilemiş olduğu başarılı performansların sonrasında ise yarışmadan 4. olarak ayrıldı. Yarışmadan elenmesinin sonrasında ise 2011 yılında ilk single çalışması olan Swagger Jagger ile birlikte İngiltere gündeminde yer almayı da başardı. Şarkı İrlanda müzik listesinde 2. İngiltere müzik listesinde ise 1 numaraya kadar yükseldi.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

96

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?